Locuri de munca fabrica miere, Germania

Distribuie pe:

Căutăm pentru angajatori de prestigiu din Germania: muncitori necalificati, femei,

barbati, cupluri pe postul de operator banda pentru fabrica de Miere din Bremen.

Avantaje:

cazare +o masa /zi gratuite asigurate de firma

contract de munca incheiat direct cu angajatorul german pe perioada nedeterminata

salariul de 1500 de eu/luna net in mana

dreptul de concediu la 21 zile/an

locul de munca la angajator este Serios si Verificat

CERINTE

SERIOZITATE MAXIMA, Varsta 18-59 de ani:

Pentru mai multe detalii va rog sa ne contactati la nr de tel :

0756569558 , 0726297764 sau 0738479587 .

Comentarii

Comentarii

DREMO Personaldienstleistung GmbH angajează tamplari vorbitori de limba germană. Noi vă oferim un contract de
Angajam personal necalificat in orasul Steinach/Germania Responsabilitati Productie si depozitare vata minerala de sticla Cerinte:

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *