Stivuitorist pentru Germania

Distribuie pe:

DESCRIEREA POSTULUI:

Incarcarea, descarcarea si stivuirea marfurilor in depozit cu pastrarea calitatii si

integritatii coletelor

Depozitarea si manipularea in mod corespunzator a marfii

CERINTE:

Carnet de stivuitorist

Experienta pe stivuitoare de capacitate mare constituie un avantaj

Spirit de echipa

Cunoasterea limbii germane nivel conversational (testare prin interviu telefonic)

VA OFERIM:

Contract de munca pe o perioada nedeterminata, incheiat in Germania

Acoperim 60% din costurile cazarii asigurate de angajator

Consiliere permanenta din partea echipei noastre si suport in limba romana

Asigurare medicala, asigurare in caz de accidente, asigurare de somaj si

asigurare de pensie

Sporuri pentru orele lucrate suplimentar, in tura de noapte si de sarbatorile legale

Posibilitatea de a primi un avans dupa prima saptamana de lucru

Concediu 24 de zile pe an

Prime de concediu si de Craciun

Asistenta in rezolvarea problemelor oficiale in limbile germana si romana

Echipament de lucru si protectie oferite de noi GRATUIT

Nu percepem nici un fel de comision!!!

Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul : 0040 312295366

sau ne puteti trimite CV-ul la adresa: arbeit@walterfachkraft.com

Comentarii

Comentarii

Cautam lucratori in fabrica de bomboane in Belgia pentru diferite posturi  : ambalare si etichetare,
Cautam lucratori in fabrica de lactate in Norvegia, Oslo, pentru diferite posturi -ambalare si etichetare

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *