Ingrijire batrani Marea Britanie salariu motivant

Distribuie pe:

Urgent Recrutam Personal Infirmieri si Asistenti medicali.

Cerinte:

persoane cu abilitati in vorbirea limbii engleze(nivel conversational)

permis de conducere categoria B

experienta in domeniul ingrijirii batranilor (optional)

Descrierea jobului Full Time:

Salariu incepand de la 9 lire pe ora ,minim 48 de ore lucrate saptamanal cu

posibilitatea de extra ore (ingrijire batrani 9 lire pe ora ,pentru asistenti medicali

salariu va fi negociabil ).

Concediu platit

Cursuri de calificare platite de catre angajator.

Contract de angajare minim un an.

Interviu angajare skype,whatsapp.

Pentru detalii ne puteti contacta direct la numarul de telefon 07475476144

sau +447475476144.

Agentia noastra nu percepe comision.

Comentarii

Comentarii

Agentia Kriss Consult selectioneaza pentru un restaurant-pizzerie cu livrare la domiciliu in zona orasului german
Angajam personal pentru distributie pachete DHL Germania : Conditii : permis categoria B se lucreaza

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *