Sofer comunitate pe autoutilitara de 3,5 tone

Distribuie pe:

Candidatul ideal

Experienta ca sofer pe autoutilitara 3,5 tone in comunitate de minim

un an constituie avantaj

Sunt acceptate si persoane fara experienta pe comunitate

Cazier fara antecedente penale

Cazier auto fara evenimente rutiere grave

Persoana calma, punctuala, organizata, serioasa;

Loialitate si integritate in activitate;

Descrierea jobului

Descriere job:

Soferul va avea la dispozitie un Mercedes Benz 313 CDI model 2014

sau Renault Master 2014 cu cuseta de dormit

Se lucreaza 4-5 saptamani doar pe comunitate iar pauza in tara 8-15 zile.

Beneficii:

salariu atractiv (0,07 €/ km ) + 1200 € dupa 1 an de munca bonus

Bonus 50 € de Pasti + 50 € bonus de Craciun

Relatii la 0741 471 669

Comentarii

Comentarii

Cautam soferi TIR pentru Suedia si Norvegia cu adr si experienta de preferat pe comunitate,
Firma de transport international SOTRAPEX LDA din Portugalia angajeaza soferi TIR pe comunitate, categoria C+E

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *