Angajare cu plecare urgentă in Anglia!

Distribuie pe:

Angajez cu contract de munca,pe perioada nelimitata in domeniul asistentei

sociale(îngrijitor bătrâni)la domiciliul clientului,in spitale si/sau azile de bătrâni,

cu sau fără experiența!Trainingul este oferit in mod gratuit de către Agentia

noastră de formare.

Cerințe:persoane organizate,responsabile,flexibile,empatice,motivate

Program de lucru de 8 ore pe zi

Persoane cu spirit de echipa

Comunicativa

Permis de conducere categoria B(Opțional)

Persoane fără antecedente penale(se cere cazierul juridic)

Obligatoriu:limba engleză la nivel conversațional

Obligatoriu:respectarea contractului pentru o perioada de minim 3 luni.

Responsabilități:-sa asiste clienții care au nevoie de ajutor

administrare medicamente

îngrijire personală

cumpăraturi

Curatenie,călcat,mâncare

Ce îți oferim:instruire/Training la locul de munca

salariu motivant minim 8 lire/ora -10 lire/ora

cazare(contra cost)

decontare benzina/motorina

Mašina de serviciu

diploma de specializare in domeniu

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactați la nr de telefon:

+40752986694 sau pe whatsupp la nr:+44751483125 7

Comentarii

Comentarii

Angajam mecanic auto cu experienta : limba engleza: un avantaj, dar nu obligatorie, lucram pe
Oferim locuri de munca in constructie pe intregul teritoriu al Marii Britanii. Joburile sunt sigure

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *