Instalatori Franta 1800 euro/luna

Distribuie pe:

Angajator din Franta este in cautare de instalatori disponibili din luna ianuarie.

Responsabilitatile postului:

instalarea retelelor de alimentare cu apa calda si rece;

instalarea retelelor de canalizare;

montarea obiectelor sanitare si termice;

utilizarea tuburilor PPR, tuburilor din cupru, PVC;

Cerinte:

experienta in tara sau strainatate;

calificarea de instalator nu trebuie sa lipseasca;

cunostinte de limba franceza la nivel conversational;

permis de conducere categoria B.

Beneficii :

transportul la inceputul si sfarsitul misiunii este decontat;

cazarea este asigurata gratuit;

contract pe o perioada lunga de timp.

Contact: Telefon:0748.234.429

Comentarii

Comentarii

Agentia Kriss Consult selectioneaza pentru un restaurant-pizzerie cu livrare la domiciliu in zona orasului german
Angajam personal pentru distributie pachete DHL Germania : Conditii : permis categoria B se lucreaza

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *