Angajam personal Instalatori Olanda

Distribuie pe:

DB Work recruteaza Instalatori pentru Olanda

Responsabilitatile principale:

Instalatorul montează, instalează și repară țevile și conexiunile din sistemele

de încălzire, de alimentare cu apă și de canalizare, conform specificațiilor

și instrucțiunilor.

Condiții de angajare

40 de ore pe săptămână

3 săptămâni de concediu în perioada iulie-august

3 săptămâni de concediu în perioada sărbătorilor de iarnă (decembrie-ianuarie)

Cerințe:

• Cel puțin 2 ani experiență relevantă in domeniul instalatiilor (constitue avantaj

experienta in domeniul instalatiilor industriale)

• Limba engleză la nivel conversațional

Se ofera:

Cazare, transport si asigurare medicale platite de angajator

Contract de munca avantajos

Instruire la locul de munca

Relatii la 0749106450.

Comentarii

Comentarii

Angajam mecanic auto cu experienta : limba engleza: un avantaj, dar nu obligatorie, lucram pe

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *