Fierari Dulgheri in Belgia

Distribuie pe:

Cerinte:

– experienta profesionala minim2 ani

– limba engleza la nivel incepator spre mediu

– cunoastere plan de executie a lucrarii

-Limbă străină: Engleză: Începător;

– Permis de conducere: categoria B: Minim 1 an;( nu este obligatoriu)

Beneficii:

– cazare si transport asigurat

– asigurare medicala

– diurna

Responsabilitatile principale sunt:

– lucrari pregatitoare si de sortare a otel-betonului,

– executarea lucrarilor de rabit, inclusiv de rabit de forme speciale, cu caracter arhitectural,

– fasonarea si montarea armaturilor la elemente pretensionate,

– lucrari de asamblare si de montare a armaturilor pentru elemente prefabricate mici sau simple,

– lucrari de fasonare a barelor de otel – beton,

– lucrari de montare rabit la elementele simple de constructii,

– montarea armaturilor in elemente de rezistenta din beton

– montarea armaturilor in elemente de rezistenta speciale, complicate si de forma circulara.

Numar de telefon: 0745106450

Comentarii

Comentarii

Plecare urgenta! Angajator din Olanda care se ocupa cu procesarea si ambalarea carnii de pui
Plecare urgenta.Companie din Germania angajeaza muncitori calificati si necalificati pentru fabrica de bere. Locuri deja

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *