Fierari Dulgheri in Belgia

Distribuie pe:

Cerinte:

– experienta profesionala minim2 ani

– limba engleza la nivel incepator spre mediu

– cunoastere plan de executie a lucrarii

-Limbă străină: Engleză: Începător;

– Permis de conducere: categoria B: Minim 1 an;( nu este obligatoriu)

Beneficii:

– cazare si transport asigurat

– asigurare medicala

– diurna

Responsabilitatile principale sunt:

– lucrari pregatitoare si de sortare a otel-betonului,

– executarea lucrarilor de rabit, inclusiv de rabit de forme speciale, cu caracter arhitectural,

– fasonarea si montarea armaturilor la elemente pretensionate,

– lucrari de asamblare si de montare a armaturilor pentru elemente prefabricate mici sau simple,

– lucrari de fasonare a barelor de otel – beton,

– lucrari de montare rabit la elementele simple de constructii,

– montarea armaturilor in elemente de rezistenta din beton

– montarea armaturilor in elemente de rezistenta speciale, complicate si de forma circulara.

Numar de telefon: 0745106450

Comentarii

Comentarii

Agentia de recrutare Sercom este in cautarea de muncitori seriosi in domeniul constructiilor calificati si
*Societatea Stay@Home (Belgia)angajează persoane pentru ingrijirea bătranilor la domiciliu-INTERN 24 /24. (web -  Oferta noastră

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *