Sofer comunitate pe autoutilitara de 3,5 tone

Distribuie pe:

Candidatul ideal

– Experienta ca sofer pe autoutilitara 3,5 tone in comunitate de minim 1 an

– Cazier fara antecedente penale

– Cazier auto fara evenimente rutiere grave

– Persoana calma, punctuala, organizata, serioasa;

– Loialitate si integritate in activitate;

– Experienta de minim 3 ani intr-un post similar constitie avantaj

Descrierea jobului

Descriere job:

– Soferul va avea la dispozitie un Mercedes Benz 313 CDI model 2014 sau Renault Master 2014,10 euro paleti, cu cuseta de dormit

– Se lucreaza 5 saptamani doar pe comunitate iar pauza in tara 5-7 zile.

– Se va lucra in regim de grupaj ( 2 incarcari 2 descarcari ) aproximativ 80 % din curse.

– 70 % din marfuri incarcare/descarcare vor fi in Germania, Austria si Italia.

Responsabilitati:

– Verifica la inceputul si la sfarsitul programului de lucru starea tehnica a autoutilitarei, buna functionare a sistemelor mecanice, electrice, semnalizare, franare, parametrii de functionare

-Raspunde de intretinerea zilnica a autoutilitarei, varificand totodata starea generala a acestuia, informand seful ierarhic asupra tuturor aspectelor care pot determina nefunctionarea utilajului.

– Comunicarea permanenta cu dispeceratul privind desfasurarea transportului si evenutale incidente

– Incarcarile si descarcarile sa fie la orele stabilite de dispecer

– Efectuarea transportului de marfa in conditii optime si conform graficului

Beneficii:

-se garanteaza 15.000 km pe luna

– salariu atractiv

– carte de munca

-asigurare internationala

Pt detalii in legatura cu salarul va rog sa ne contactati la tel: 0741 471 669

Comentarii

Comentarii

Angajam soferi pentru TNT Crawley De stiut: se lucreaza 5/6 zile pe saptamana(de luni pana
Companie cu actionariat german si peste 15 ani de experienta in transporturi din Sibiu, angajeaza

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *