Șofer distribuție papetărie & birotica – Belgia

Distribuie pe:

Companie din Belgia angajeaza soferi pentru distributie pe dubite de 3,5t produse de birotica si papetarie, articole de birou, tehnica de birou, consumabile, mobilier birou si promotionale.
Cerinte
– studii medii;
– carnet de conducere cat. B;
– experienta ca sofer distribuitor minim 1 an;
– experienta intr-o firma cu profil similar-AVANTAJ;
– capacitate de organizare, spirit de echipa
– seriozitate, dinamism, gandire pozitiva;
– cunostinte de gestionare acte documente insotitoare;
Descrierea jobului si responsabilitati:
– Raspunde de integritatea si livrarea la timp a marfurilor preluate pana la livrare
,- Incaseaza numerar, ridica instrumente de plata pe care le preda departamentului contabilitate
– Se ocupa de ingrijirea auto din dotare
– Respecta secretul de serviciu, Normele de Protectia Muncii , Prevenirea si Stingerea Incendiilor, Regulamentul de Ordine Interioara si Procedurile Interne.
Informatii suplimentare de L-S intre orele 9-20 la nr. de tel. 0720569862.

Comentarii

Comentarii

Firma engleza recruteaza pentru propria companie soferi pentru pizza delivery in Anglia, fara intermediari, fara
Angajam soferi pentru TNT Crawley De stiut: se lucreaza 5/6 zile pe saptamana(de luni pana

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *