Șofer distribuție papetărie & birotica – Belgia

Distribuie pe:

Companie din Belgia angajeaza soferi pentru distributie pe dubite de 3,5t produse de birotica si papetarie, articole de birou, tehnica de birou, consumabile, mobilier birou si promotionale.
Cerinte
– studii medii;
– carnet de conducere cat. B;
– experienta ca sofer distribuitor minim 1 an;
– experienta intr-o firma cu profil similar-AVANTAJ;
– capacitate de organizare, spirit de echipa
– seriozitate, dinamism, gandire pozitiva;
– cunostinte de gestionare acte documente insotitoare;
Descrierea jobului si responsabilitati:
– Raspunde de integritatea si livrarea la timp a marfurilor preluate pana la livrare
,- Incaseaza numerar, ridica instrumente de plata pe care le preda departamentului contabilitate
– Se ocupa de ingrijirea auto din dotare
– Respecta secretul de serviciu, Normele de Protectia Muncii , Prevenirea si Stingerea Incendiilor, Regulamentul de Ordine Interioara si Procedurile Interne.
Informatii suplimentare de L-S intre orele 9-20 la nr. de tel. 0720569862.

Comentarii

Comentarii

Cautam soferi pentru distributie pachete la domiciliu sau la firme , munca se desfasoara in
Firma de transport, angajam soferi profesionisti TIR pentru comunitate, cu experienta anterioara.Oferim pachet salarial avantajos,2200

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *