Cameriste pentru un hotel din Viena – Austria

Distribuie pe:

Descrierea jobului
Companie din Austria, avand peste 15 ani experienta in domeniu, angajeaza cameriste pentru un hotel de renume din Viena la standardele cele mai ridicate de siguranta, calitate si performanta.
Responsabilitati
– Curatarea camerelor, holurilor si a altor incaperi manual sau folosind echipament de curatenie
– Curatarea si dezinfectarea bailor
– Schimbarea sapunurilor, sampoanelor, gelurilor de dus, prosoapelor si a altor produse necesare
– Orice alte sarcini relevante postului
Program de lucru
8 ore/ zi
5 zile lucratoare/ sapt
2 zile repaos/ sapt
Se ofera cazare si o masa/zi. Informatii suplimentare de L-S intre orele 9-20 la nr. de tel. 0760709699

Comentarii

Comentarii

Angajam personal hotelier ,bucatari si ajutor bucatar, Munchen. Pregatirea preparatelor conform standardelor si retetelor hotelului
Oferim locuri de munca in hotelurile de 4-5 stele din Italia ,Germania , Olanda, Anglia

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *