Posturi vacante pentru ferma de animale / 1600 euro – Germania – Franța

Distribuie pe:

Recrutam persoane (femei, barbati sau cupluri) pentru ferma de animale: mulgatori vacute,ingrijotori cai,tractorist ferma de vaci,ajutor ingrijit copite vaci,ingrijitori ferma de pasari sau rate! Daca esti o persoana muncitoare si iti doresti un loc de munca in strainatate, noi te putem ajuta!

Cerintele angajatorului strain:

-persoana muncitoare si serioasa;

-persoana iubitoare de animale;

-persoana stabila si rabdatoare;

Responsabilitatile candidatului:

-munca in cadrul fermei;

-ingrijirea si hranirea animalelor;

-curatenie la fata locului de munca;

Ce iti ofera angajatorul strain:

-salariu net de 1600 euro /luna;

-contract de munca pentru o perioada nedeterminata;

-cazare gratuita in incinta fermei;

-loc de munca in conditii bune;

-loc de munca stabil;

-asigurare medicala.

Persoanele dornice si interesate sa lucreze in strainatate si pentru a primi mai multe informatii, ne gasesc la numarul de contact afisat, de luni pana vineri intre orele 09:00 si 17:00!

0737 910 193

Comentarii

Comentarii

Spălătorii auto din Anglia caută personal băieți și cupluri fără cunoștințe de Limba engleză, vârsta
Companie din Norvegia cu domeniul de activitate drumuri si poduri angajeaza muncitori calificati si necalificati,

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *