Posturi vacante pentru ferma de animale / 1600 euro – Germania – Franța

Distribuie pe:

Recrutam persoane (femei, barbati sau cupluri) pentru ferma de animale: mulgatori vacute,ingrijotori cai,tractorist ferma de vaci,ajutor ingrijit copite vaci,ingrijitori ferma de pasari sau rate! Daca esti o persoana muncitoare si iti doresti un loc de munca in strainatate, noi te putem ajuta!

Cerintele angajatorului strain:

-persoana muncitoare si serioasa;

-persoana iubitoare de animale;

-persoana stabila si rabdatoare;

Responsabilitatile candidatului:

-munca in cadrul fermei;

-ingrijirea si hranirea animalelor;

-curatenie la fata locului de munca;

Ce iti ofera angajatorul strain:

-salariu net de 1600 euro /luna;

-contract de munca pentru o perioada nedeterminata;

-cazare gratuita in incinta fermei;

-loc de munca in conditii bune;

-loc de munca stabil;

-asigurare medicala.

Persoanele dornice si interesate sa lucreze in strainatate si pentru a primi mai multe informatii, ne gasesc la numarul de contact afisat, de luni pana vineri intre orele 09:00 si 17:00!

0737 910 193

Comentarii

Comentarii

Societate germana angajeaza necalificati pentru izolari exterioare, fatade.Beneficii: contract de munca pe Germania echipament asigurat
NU SE PERCEP COMISIOANE.TRANSPORT GRATUIT; Calificati,necalificati, barbati, femei, cupluri, STRAINATATE(CEHIA) in fabrici , agricultura, silvicultura,

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *