Mecanici auto – UK

Distribuie pe:

Avem nevoie de mecanici, vopsitori si tinchigii pentru service auto din Anglia ​

Competentele mecanici : abilitati de comunicare , capacitate de analiza si sinteza.Capacitatea de a lucra independent , de autoorganizare si de a respecta termenele de executie ale lucrarilor.

Competente vopsitori auto : este obligatoriu sa cunoasteti prepararea , mixarea si aplicarea vopselei pe baza de apa – PPG, DUPONT, STANDOX.

Competente tehnice tinichigiu auto :Tinichigerie,Chituire , Slefuire , Sugura-MIG/MAG/TIG , Jig-(cal de tras tabla)

Principalele responsabilitati:

-indepartarea componentelor si panelurilor deteriorate prin taiere sau demontare.

-reparararea panourilor de caroserie deteriorate , cu unelte si echipamente de specialitate.

-buna cunoastere a echipamentelor JIG.

-utilizarea echipamentelor mecanice si hidraulice pentru restabilirea standardelor de fabricatie a vehiculelor.

-inlaturarea sau inlocuirea panourilor deteriorate folosind proceduri corecte de sudura –MIG/MAG/TIG.

-repararea si umplerea cu material plastic , fisiere , nisip a urmelor de lovituri pe suprafete , folosind instrumente electrice si manuale.

-inlocuirea suprafetelor deteriorate cu noi panele.

-realinierea sasielor si cadrelor caroseriei folosind „cal de tras” si sisteme de masurare.

-chituirea si slefuirea zgarieturilor pana la aducerea la forma originala.

-sudarea si repararea panelelor ruginite si reatasarea acestora pe vehicul.

-repararea barelor din plastic –sudura plastic.

Este necesara exeprienta in domeniu de minim 3 ani pe o functie similara , limba engleza la nivel conversational-tehnic , permis de conducere categoria B.

Daca indepliniti aceste cerinte, atasati cv-ul in limba engleza, calificarea si permisul auto sau sunati la numarul de telefon afisat pentru a vi se comunica adresa de e-mail la care sa trimiteti actele necesare pentru programarea interviului si ulterior pentru a vi se incheia contractul.Interviul il sustineti telefonic si in cadrul acestuia vi se propune oferta de munca.Daca acceptati oferta, la termenul stabilit ajungeti in Anglia, veti fi preluat de la aeroport, condus la cazare si apoi la locul de munca, in prima zi.Veti fi sprijinit si pentru obtinerea contului bancar si NINO.

FARA TAXE SI COMISIOANE.

nr contact 0741456289

Comentarii

Comentarii

Angajam (cu acte) vopsitor auto (pregatitor/vopsitor auto) cu experienta pentru Viena. Salariu minim 1600,- de

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *